YANDAŞ SENDİKALARIN KORKULU RÜYASI OLACAĞIZ

Kısa Adı Udem Hak Sen olan Ulaştırma ve Demiryolu Çalışanları Hak Sendikasının 4. Olağan Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut genel Başkan Abdullah Peker, yeniden seçilerek güven tazeledi.
Peker, “2015 ekim ayında bu yana Şerefle yaptığım Genel Başkanlık Görevine Delege ve üyelerimizin Tercihi ve teveccühüyle Tekrar Genel Başkan Seçilmiş bulunmaktayım. üç yıl süre ile yapacağımız Genel Başkanlık görevi Hedefimizi daha yüksek noktalara taşıyarak yapacağımı beyan ediyorum.
Genel Merkez Yönetimine Seçilen Genel Başkan Yardımcılarımla uyum içinde ülke ve çalışanların sorunlarına uzlaşmacı bir tavır ile proje üreterek çözeceğimize inanınıyorum.
Udem Hak Sen misyon olarak Hiç bir siyasi partinin emir eri yada arka bahçesi olmamıştır, olmayacakta. Önce Ülkem sonra Sendikam diyen bir anlayış içinde yapılamayanları yapan, söylenemeyenleri söyleyen bir sendika olarak çalışma hayatına farklı bir ses getirerek, problem değil proje üreten bir sendika olmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Bizim Kırmızı çizgimiz önce Vatanımım sonra memur haklarıdır.
Udem Hak Sen Türk Devletini Milleti ile Bölünmez bütünlüğüne inanan bir sendikadır” dedi.
Eklenme : 26 Kasım 2018

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : G.Bşk:05445516454 - Faks : (0312)2290326