Medicana Hastanesine Tesekkur...

Ulaştırma ve Demir yolu Çalışanları Hak Sendikası Genel Başkanı Abdullah Peker UDEM-Haksen Başkan Yardımcısı Yunus AY, Haksen Il Başkan Muhsin Şeker,Sağlık Hak Sen Başkan Yardımcısı Şeref Duran,Yerel Haksen İl Başkanı Nuri Cayır,Saglik Haksen Il Baskani Tansu OZDEMIR,Yerel Haksen Bolge Baskani Huseyin SARIKAYA haksen adina Medicana Hastanesi Genel Muduru Ozan YASAR beye Hak Sendikasina Gostermis oldugu ilgiden dolayi plaketimizi sunduk.
Sivas’ın sağlıkta Medicana Sivas Hastanesi sayesinde geliştiğini belirten UDEM Hak-Sen Genel Başkanı Abdullah Peker, Medicana sağlık grubunun Sivas’a gelmesiyle birlikte çevre illere hasta akışının durduğunu söyledi.
Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Ozan Yaşar’ı makamında ziyaret eden Peker, hastanelerin birleştirilerek tek çatı altında hizmet vermesini eleştirdi. Bu girişimin Sivaslıları sağlıkta ciddi sıkıntılara gebe bıraktığını da sözlerine ekleyen Peker, Medicana Sivas Hastanesi’nin Sivas’ın parlayan bir yıldızı olduğunu kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Yaşar ise Peker ve yönetimine teşekkür etti. Hastane yönetimi olarak beklentilerinin her zaman yüksekte olduğunu ve bu yönde hizmet verdiklerini belirten Yaşar, “Gerek personelimiz gerekse doktorlarımız özverili bir şekilde çalışıyor. Başarı elde ettiğimizi sizlerin sayesinde görebiliyoruz. 15 aydır Sivas’tayım, memleketimizde çocuk kardiyoloğu yok. Bunun ciddi bir eksiklik olduğunun bilincindeyiz ve inşallah çok yakın bir zamanda bu servisimizi Sivas’a kazandıracağız” diye konuştu.
HABER MERKEZİ
Eklenme : 11 Mart 2016

Bu habere ekli dosya bulunmamaktadır

Facebook'ta Paylaş
Adres : GMK Bulvarı 40/2 Kat 2 Maltepe / ANKARA - Telefon : G.Bşk:05445516454 - Faks : (0312)2290326